O autorze
Jestem pasjonatem nowych technologi i mobile marketingu, CO-Founderem w nowym startupie Dronowym oraz studia filmowego tworzącego wideo z drona i nie tylko Green Movie, współtwórcą agencji mobile marketingowej Green Eyes Angel, dziennikarzem, startupowcem i ojcem założycielem dwóch barcampów o technologiach mobilnych „Mobile Revolution” i „Mobile Monday Sielsia”. Prywatnie się wspinam, oraz staram się spróbować wszystkiego co podnosi poziom adrenaliny we krwi.
@mhalaba | web:niedopasowany.pl

Haters gonna hate

Dziś rano portal społecznościowy Facebook zablokował moje konto. Oczywiście dostałem tylko standardową informację od FB, zero tłumaczenia, zostałem zablokowany przez Algorytm - życie.


Domyślam się, że zablokowanie profilu może mieć związek z moimi ostatnimi aktywnościami dotyczącymi unaoczniania sytuacji naszych gości z bliskiego wschodu których sytuację na granicy grecko-macedońskiej pokazywałem. Niestety Administratorzy Marka nie raczyli mi powiedzieć dokładnie co się stało i czym zasłużyłem sobie na Bana. Życie, nie mam do nich pretensji. 
Wnioskuję to tylko po fali hejtu jaki wylał się na mnie w wiadomościach od nieznanych mi dotychczas ludzi.

Oczywiście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Na szybko przed wyjazdem na obiad w Poniedziałek wielkanocny, założyłem sobie nowe konto Matthew Ban Halaba . Poinformowałem część ze znajomych sms-em , że zmieniłem konto bo mam bana. Są święta więc nie oczekiwałem szybkiej odpowiedzi, przynajmniej dzisiaj - jednak szybko się zdziwiłem. Dostałem naprawdę sporo odpowiedzi i to z pozytywnym przekazem. Resztę ludzi poinformowałem na FB za pomocą messengera czy zwykłego zaproszenia. 

Więc kochane trole, z FB czy bez FB będę dalej sobię robił to co robię a Wam Miśki dedykuję: 

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...