O autorze
Jestem pasjonatem nowych technologi i mobile marketingu, CO-Founderem w nowym startupie Dronowym oraz studia filmowego tworzącego wideo z drona i nie tylko Green Movie, współtwórcą agencji mobile marketingowej Green Eyes Angel, dziennikarzem, startupowcem i ojcem założycielem dwóch barcampów o technologiach mobilnych „Mobile Revolution” i „Mobile Monday Sielsia”. Prywatnie się wspinam, oraz staram się spróbować wszystkiego co podnosi poziom adrenaliny we krwi.
@mhalaba | web:niedopasowany.pl

Rynek dronów w polsce 2015. Księga popytu i podaży

Perspektywiczny rynek zastosowań cywilnych dronów oraz przetargi w Siłach Zbrojnych RP, wymagają naszym zdaniem merytorycznego wsparcia w postaci raportu –„Rynek dronów w Polsce.

Księga popytu i podaży”, obrazującego stan prawny, możliwości biznesowe oraz społeczne aspekty wykorzystania dronów, w tym konieczność bezpiecznego i zgodnego z prawem ich użytkowania.
To zarazem podsumowanie trwających od dwóch lat debat wokół Narodowego Programu Systemów Bezzałogowych i przygotowań do konkursów Narodowego Centrum Badań  Rozwoju (NCBiR) w obszarze systemów bezzałogowych. Jednocześnie nasz raport stanie się wizytówką całej branży, promując jej innowacyjność, umiejętności interpretacji potrzeb biznesowych oraz elastyczność.
Z raportu dowiesz się, w czym mogą pomóc drony
Jaki potencjał mają rodzime firmy i instytucje naukowe?
Poznasz siłę przyszłościowej branży
Zobaczysz, kto na tym rynku rządzi
Poznasz trendy rynkowe!
Zajrzysz w przyszłość robotyki z perspektywy konstruktorów jak i użytkowników
Ocenisz swoje potrzeby informacyjne
Zapoznasz się ze studiami przypadku
Przeczytasz, co mówią o tym rynku i zastosowaniach eksperci
Raport opublikujemy 17 listopada 2015 r. Dystrybuować go będziemy w formie elektronicznej i papierowej. Stanie się vademecum wiedzy o rynku dronów w Polsce oraz źródłem inspiracji, szczególnie, że jego częścią będzie interaktywny katalog firm dronowych powstały w wyniku badania rynku. Zainteresowane osoby, firmy i instytucje zachęcamy zatem do wypełnienia ankiety: http://www.5zywiolow.pl/?p=9938. Podane tam informacje posłużą do oceny sytuacji na rynku i określenia kierunków rozwoju branży. W formie zagregowanej znajdą swoje odbicie w analizach naszego raportu. Natomiast nazwę firmę, miejscowość, rok założenia, główny obszar działalności oraz adres strony WWW, umieścimy w raporcie.
Sic itur ad astra!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...