O autorze
Jestem pasjonatem nowych technologi i mobile marketingu, CO-Founderem w nowym startupie Dronowym oraz studia filmowego tworzącego wideo z drona i nie tylko Green Movie, współtwórcą agencji mobile marketingowej Green Eyes Angel, dziennikarzem, startupowcem i ojcem założycielem dwóch barcampów o technologiach mobilnych „Mobile Revolution” i „Mobile Monday Sielsia”. Prywatnie się wspinam, oraz staram się spróbować wszystkiego co podnosi poziom adrenaliny we krwi.
@mhalaba | web:niedopasowany.pl

Zobaczyć na własne oczy

Migranci na dworcu w Budapeszcie.
Migranci na dworcu w Budapeszcie.
Media w Polsce alarmują, że płynie do nas niewyobrażalna fala migrantów której nie będzie się dało powstrzymać. Straszą nas strefami szariatu, brakiem tolerancji i wprowadzeniem jakiegoś dziwnego prawa. Czy uchodźców naprawdę musimy się bać?

Sam nie wiem, jak jest naprawdę czy mam się bać tych ludzi?
Nie wiem, czy to migranci chcący zaznać spokoju czy też imigranci ekonomiczni szukający łatwego życia na zasiłkach, czy może płynie do nas fala terrorystów?

Nie wiem, ale chcę się tego dowiedzieć, w środę pakuję graty i wraz z ekipą green movie zabieramy sprzęt i jedziemy zobaczyć na własne oczy o co to całe zamieszanie, chcemy poznać tych ludzi i zobaczyć co tak naprawdę dzieje się na granicy węgiersko serbskiej, chorwacko serbskiej i chorwacko węgierskiej. Nasze poczynania będzie można śledzić tutaj oraz na moim youtubie
Dodatkowo zachęcam do czytania wpisów na FB oraz twitterze @mhalaba Jak i na snapchacieZaczynamy w środę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...